Alive-Team/Forum
on 1:TEXT:*Question/msg $nick Salut, Da-mi si mie un click te rog: http://www.baiatdecartier.ro/click.php?x=TheIonut , este un joc online romanesc cu mafie!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DINAMO RISCA O SUSPENDARE DE 3 ANI! CAINII AU INTRAT PE TEREN! ARBITRUL A INTRERUPT PARTIDA IN MINUTUL 88!

In jos

DINAMO RISCA O SUSPENDARE DE 3 ANI! CAINII AU INTRAT PE TEREN! ARBITRUL A INTRERUPT PARTIDA IN MINUTUL 88! Empty DINAMO RISCA O SUSPENDARE DE 3 ANI! CAINII AU INTRAT PE TEREN! ARBITRUL A INTRERUPT PARTIDA IN MINUTUL 88!

Mesaj Scris de TheIonut Vin Aug 21, 2009 1:31 pm

In minutul 88 al partidei dintre Dinamo si Slovan Liberec, centralul partidei a pus capat partidei.La scorul de 2-0 pentru oaspeti, suporterii dinamovisti au rupt gardurile si au intrat pe teren.Fanii
dinamovisti nu au creat victime, dupa ce arbitrul partidei a fluierat
suspendarea partidei acestia s-au retra la locurile lor.

Sus In jos

DINAMO RISCA O SUSPENDARE DE 3 ANI! CAINII AU INTRAT PE TEREN! ARBITRUL A INTRERUPT PARTIDA IN MINUTUL 88! Empty Re: DINAMO RISCA O SUSPENDARE DE 3 ANI! CAINII AU INTRAT PE TEREN! ARBITRUL A INTRERUPT PARTIDA IN MINUTUL 88!